Výuka angličtiny


Vyuka Angličtiny

Anglický jazyk se stal fenoménem dnešní doby. Kdo umí, ten umí…řekl kdysi klasik…jenže cesty ke zvládnutí angličtiny jsou často nevyzpytatelné se spoustou překážek. Angličtina samotná, tak jak ji známe dnes, se vyvíjela dlouhá staletí a dalo by se říci, že její dnešní verze je daleko jednodušší ve srovnání s verzí starší o několik set let. Další pozitívní skutečností je fakt, že náš mateřský jazyk český je o poznání komplikovanější než angličtina a tudíž se nabízí myšlenka, že se vlastně budeme učit něco jednoduššího než to, co už jsme jednou zvládli.

Takže podtrženo sečteno, obavy z nezvládnutí angličtiny nejsou na místě a nikdo by se neměl bát začít studovat. Nezáleží na věku či vzdělání, ale pouze na vůli a chuti něco dokázat.

Důležitou roli při výuce hraje výběr lektora. My Vám nabízíme lektora, který žil a studoval angličtinu ve Velké Británii a který Vám nabídne vlastní zkušenosti z “první ruky“.

Výuka naší agenturou je zaměřena na zvládnutí všech oblastí anglického jazyka, tzn.gramatiku, psaní, čtení, poslech a konverzaci. Dle Vašeho požadavku, je výuka zacílená na obchodní angličtinu nebo obecný jazyk. Úroven obtížnosti výuky a kurzy jsou odstupňovány dle Společného Evropského referenčního rámce (SERR) a jsou určeny široké škále studentů, počínaje naprostým začátečníkům, středně pokročilým až pokročilým studentům. Při výuce používáme moderní britské vzdělávací materiály, a to zejména publikace nakladatelství Oxford University Press, Cambridge University Press, Longman-Pearson Education Limited a spoustu dalších. Máte-li zájem o detailnější informace týkající se jednotlivých typů kurzů a výuky, klikněte prosím, na jednotlivé podsekce.
Copyright © 2010 Kurzy angličtiny Lubomír Havlas, webdesign by Jakub Babilon